Ar iš ties Šakiams yra reikalingas iniciatyvus ir veiklus jaunimas?

Šiame straipsnelyje norėčiau papasakoti, kaip Šakiuose naujiems žmonėms uždaromos visos durys.

Įvairiuose Šakių rajono leidiniuose buvau skelbęs informaciją, jog Šakiuose ketinu (atstovaudamas VšĮ Sporto agentūra “Sporto projektai”) organizuoti krepšinio treniruotes tam tikroms vaikų amžiaus grupėms. Buvau surinkęs vaikus ir pasirengęs darbui, beliko tik surasti krepšinio salę treniruotėms vykdyti.

Praėjusią savaitę atvykęs į Šakių Aukuro mokyklą kalbėtis dėl salės nuomos, sužinojau, kad tokios galimybės tikrai yra, laisvo laiko salėje pakankamai. Bet direktorius davė suprasti, kad turi atsiklausti kitų
sporto mokyklų vadovų ar jie neprieštarauja, kad aš vykdyčiau veiklą jo, direktoriaus, mokykloje. Šiandien (2009.09.07) pasiskambinęs į minėtą Šakių mokyklą buvau informuotas, jog tokias pačias amžiaus grupes turi kitas treneris, dėl to aš jo mokykloje negaliu vykdyti veiklos. Vėliau pasitaisė (kai buvo paklaustas ar dėl tokių priežasčių aš negaliu vykdyti veiklos), kad mokykloje tai iš tikrųjų nėra laisvos vietos, nors prieš dvi darbo dienas, dar jos buvo pakankamai.

Tad nors Šakiuose yra deklaruojamos idėjos, jog jaunimo iniciatyvi veikla yra pagirtina ir sveikintina, bet realiai situacija yra kitokia.

Nauji, iniciatyvūs žmonės, norintys kurti savo veiklas rajone yra akivaizdžiai stumiami iš bendruomenės, nes kažkas galbūt pajaučia konkurenciją. Kitų priežasčių įžvelgti nepavyko.

VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” direktorius Laisvydas Gudaitis

3 thoughts on “Ar iš ties Šakiams yra reikalingas iniciatyvus ir veiklus jaunimas?

  1. tam kuciauskui tai nerupi jaunimas, o seip galetu paprasciausiai uzsisakyt sale kieno nors vardu ir viskas, koks skirtumas tam kuciauskui nebent nori kad paulauskui ar tai moteriskiai nebutu konkurencijos, bet konkurencija tai sveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *