Vilniaus krepšinio klubas Sakalai keliasi į Šakius

Šiame LKL krepšinio lygos sezone, Vilniaus Sakalų krepšinio klubas rungtyniaus Šakiuose. Tokia naujiena vakar nugriaudėjo, kaip perkūnas iš giedro dangaus.

Kaip čia taip atsitiko, kad klubas pasirinko krepšinio salę, kuri yra už 170km nuo Vilniaus? Vilniuje nebeliko krepšinio centrų atitinkančių FIBA reikalavimų?

Paaiškėjus, jog Rolandas Skaisgirys tapo vienas iš šio klubo bendrasavininkų, tuomet paaiškėjo ir tokios keistokos klubo permainos. R. Skaisgirys yra kilęs iš Šakių rajono ir nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose mūsų rajone bei žaidžia krepšinio veteranų varžybose, tad ir akivaizdu, jog klubas keliasi į Šakius būtent dėl šio, jau legendinio Lietuvos krepšininko, sentimentų mūsų kraštui.

Dėl šio fakto Šakių sporto centre žinoma padidės užimtumas ir vietinės Šakių komandos jau ko gero nebeturės tiek galimybių treniruotis krepšinio salėje kiek turėjo praėjusiais metais, tačiau žinoma yra ir geroji pusė – Šakių rajono gyventojai galės iš arti stebėti aukšto lygio krepšinio varžybas bei Šakių miestas taps žinomesnis Lietuvoje. Tik aišku ar mes iš to žinomumo ką nors išlošime ar ne, čia jau kitas klausimas.

Lietuvos krepšinio lygos kovos prasideda jau nuo rugsėjo 28 dienos ir vienos iš jų jau vyks ir Šakių sporto centre (adresas: Šakiai, Šaulių g. 4).

Sakiai.info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *