Jaunimo projekto rezultatai: Suformuota Lekėčių jaunimo grupė

Jaunimo grupės koordinatorės
Šiomis dienomis Lekėčių miestelyje buvo vykdomas jaunimo projektas “Atpažink savo stipriąsias puses, būk aktyvus ir siek savo tikslų!”, kurį inicijavo Šakių rajone registruota, VšĮ sporto agentūraSporto projektai“.

Šis projektas Lekėčių bendruomenei buvo pristatytas informacinių plakatų forma, kurie buvo iškabinti pagrindinėse visos bendruomenės bei tam tikrų bendruomenės grupių susibūrimo vietose.

Projektas buvo informacinio-motyvacinio-mokomojo pobūdžio, kurio galutinis tikslas – suteikti naudingos ir svarbios informacijos jaunimui bei suburti Lekėčių vietos veiklos jaunimo grupę (pradžiai neformalią).

Projekto seminarus išklausė 8 jauni žmonės, gyvenantys Lekėčiuose, iš kurių dvi aktyviausios dalyvės sutiko būti, naujai sukurtos Lekėčių jaunimo grupės, koordinatorėmis.

Lekėčių jaunimo grupės tikslas yra kurti įvairius projektus, šventes, renginius skirtus Lekėčių ir Šakių rajono bendruomenei, taip pat įvairiomis priemonėmis aktyvinti Lekėčių miestelio gyventojus.

Norėdami bendradarbiauti ar daugiau sužinoti apie šią jaunimo grupę bei prisijungimo galimybes prie jos, parašykite elektroniniu paštu info@sakiai.info

VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai”, Sakiai.info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *