Restorano – viešbučio „Centras“ neaplenkia ir turistai iš užsienio

Kas galėjo pagalvoti, kad dar prieš 23 metus per privatizaciją privalomai išpirkta vieta ateityje taps vienu sėkmingiausių verslų visame Šakių rajone? Naujai atsidaręs restoranas „Centras“, kurį vėliau papildė ir viešbutis visur tarsi „dvelkia“ prabanga : „Norėjosi kažko geresnio patiems šakiečiams, jaunimui vietų, kur galėtų pasilinksminti daug, o ramiai pabūti – ne“, – kalbėjo direktorė Kristina Bakienė.

Vyraujanti krizė visoje Europoje palietė kiekvieną, žinoma, kad  „Centrą“ taip pat. Lankytojų visada nestinga, tačiau jau prieš dvejus metus jų skaičius pradėjo mažėti, tačiau net ir tokiais laikais jis išlieka stabilus : „Viešbutis vieną savaitę gali būti visiškai pilnai užpildytas, tačiau kitas kelias savaites gali stovėti visiškai tuščias“, – dalinosi įspūdžiais direktorė.

Restoranas – viešbutis „Centras“ susilaukia įvairiausių lankytojų, čia apsilanko taip pat turistai iš įvairių užsienio valstybių : Ispanijos, Prancūzijos, Skandinavijos šalių ar net gi pačios Amerikos, kurių vizito metu darbuotojai turi būti ypač atidūs bendraujant, kadangi tenka įveikti kalbos barjerą, kas kolkas puikiai pavyksta. Tuo tarpu viešbutyje ne kartą yra apsistoję ir gerai žinomi žmonės Šakių rajono gyventojams : VEF krepšinio klubas iš Latvijos, kurie turėjo žaisti Baltijos krepšinio lygos rungtynes Šakiuose, šie svečiai ypač buvo patenkinti personalo aptarnavimu, dėkingi už viską, taip pat Amerikos – Kanados filmo kūrėja, kuri rinko informaciją apie moteris, kurios yra išvežamos dirbti į užsienį bei daugelis kitų.

Restoranas „Centras“ susilaukia ne tik turistų, bet ir žmonių, kurie nori atšvęsti įvairias, svarbias progas su savo artimaisiais, dažniausiai tai yra : gimtadieniai, vestuvės, krikštynos. Po kurių susilaukia nemažai gerų atsiliepimų už puikų aptarnavimą,  tuo tarpu jei išgirsta neigiamus atsiliepimus, greitai į tai reaguoja,  iš karto stengiasi išspręsti susidarusias problemas, kad klientai būtų patenkinti.

Turbūt daugelis šakiečių pagalvoja, kad tokiame mažame mieste užsiimant būtent tokiu verslu tenka susidurti su didele konkurencija, tačiau galime įsitikinti, kad norint jos galima išvengti : „ Konkurencijos nėra, kadangi artimai bendradarbiaujame su „Jundulos“ savininke, kiekvienas žmogus asmeniškai pagal savo norus renkasi, kas jam yra geriau ir ko nori.“

Kokie restorano – viešbučio „Centras“  yra ateities planai? Turbūt kiekvienam šakiečiui šiuo metu yra iškilęs būtent toks klausimas, atsakymas į jį čia pat iš “pirmūjų lūpų“ : „ Žinoma, kaip ir kiekvieni norime plėstis, ypač virtuvėje, ten taip pat yra reikalingi ištobulinti, naujesni, modernesni įrenginiai“,- apie ateities planus kalbėjo direktorė K. Bakienė.  Būtent to galime ir palinkėti, nenutilstančio šurmulio, kurį keltų būtent lankytojai ir ateities planų įgyvendinimo.

Norėdami pamatyti daugiau vaizdų iš restorano – viešbučio galite paspaudę ant šios nuorodos : http://www.hotel-centras.lt/turas/CentroHotel_Project40.html

Indrė Grigelevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *