PayPost paslaugos jau ir Šakių mieste

Lietuvos pašto finansinių paslaugų tinklas „PayPost“ jau veikia ir Šakių mieste. Vietos gyventojai aptarnaujami viename „PayPost“ skyriuje, esančiame adresu V. Kudirkos g. 61.

„Mažesniuose miestuose Lietuvos pašto paštai neretai būna vienintelė vieta, kur gyventojai gali pasinaudoti finansinėmis paslaugomis. Tikimės, kad pradėjus veikti „PayPost“ skyriams gyventojams bus dar paprasčiau ir patogiau susimokėti mokesčius ar pasinaudoti kitomis Lietuvos pašto teikiamomis finansinėmis paslaugomis“, – sakė Lietuvos pašto Finansinių paslaugų departamento vadovė Neringa Knyvienė.

„PayPost“ skyriuose galima pasinaudoti tik finansinėmis paslaugomis – sumokėti mokesčius, išsiųsti ir atsiimti tarptautines perlaidas, įsigyti kelių įmonių vartojimo kreditą, Vyriausybės taupymo lakštų. Čia taip pat priimama prenumerata, galima įsigyti mobiliųjų telefonų išankstinio mokėjimo papildymo kortelių.
Ateityje šiuose skyriuose ketinama pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų, tokių kaip valiutos keitimas ar indėlių priėmimas.
Pasak N. Knyvienės, pradėjus veikti „PayPost“ skyriams, paštuose ir toliau bus teikiamos visos šiuo metu juose teikiamos finansinės paslaugos.
Šakiuose atidarytame „PayPost“ skyriuje gyventojai aptarnaujami darbo dienomis nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val. Sekmadieniais „PayPost“ skyrius nedirba.
Iš viso Lietuvoje veikia 110 „PayPost“ skyrių. „PayPost“ skyriai klientams duris atvėrė ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose šalies miestuose, tokiuose kaip Elektrėnai, Ignalina, Jonava, Jurbarkas, Kazlų Rūda, Naujoji Akmenė, Kelmė, Mažeikiai, Telšiai, Plungė, Lazdijai, Molėtai, Pakruojis, Šalčininkai, Skuodas, Rokiškis, Utena, Varėna ir kt.
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *