Išparduotuvė M&N sulaukia vis didesnio pirkėjų srauto

IsparduotuveLiepos 20 dieną Bažnyčios gatvėje 23A įsikūrusi nauja rūbų išparduotuvė M&N susilaukia vis gausesnio pirkėjų srauto, kurie teigia, kad yra ypač patenkinti dideliu prekių asortimentu, žemomis kainomis, aukšta jų kokybe bei maloniu pardavėjų aptarnavimu.

Būtent ši išparduotuvė išsiskiria tuo, kad ją galima surasti ypač patogioje vietoje, kadangi netoli yra parduotuvė “Iki”, Paštas, taip pat Šakių “Žiburio” gimnazija. Platus prekių pasirinkimas čia užsukusiems pirkėjams suteikia didesnę galimybę rasti tai, ko jiems tikrai reikia. Nors čia labiau dominuoja sportiniai drabužiai, tačiau taip pat netrūksta ir kitų šiuo metu madingų rūbų, kurie yra skirti visoms amžiaus grupėms bei yra parsivežami iš įvairių užsienio valstybių. Užsukus į išparduotuvę čia galima rasti moteriškų leginsų- timpų, taip pat apatinio trikotažo, šlepečių, sportbačių ar net gi siūlų.

Tuo tarpu paklaustos šios išparduotuvės pardavėjos – konsultantės teigė, kad jaučia, jog prabėgus beveik mėnesiui nuo atsidarymo vis didėja pirkėjų susidomėjimas: “Jaučiame, kad didėja žmonių susidomėjimas, todėl labai stengiamės dar labiau padidinti prekių pasirinkimą, kadangi kiekvienas atėjęs čia gali užsisakyti to, ko tik pageidauja.”

Išparduotuvės M&N darbo laikas:

Pirmadienis 09.00 – 18.00

Antradienis 09.00 – 18.00

Trečiadienis 09.00 – 18.00

Ketvirtadienis 09.00 – 18.00

Penktadienis 09.00 – 18.00

Šeštadienis 08.00 – 14.00

Sekmadienis ——————–

 

 

 Indrė Grigelevičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *