Sportinės piniginės: kodėl jas verta rinktis?

puma-pinigine
Piniginė – svarbus ne tik stiliaus atributas kaip rankinis laikrodis ar papuošalai, bet ir itin praktiškas pirkinys, kuris užtikrina, kad visi pinigai, kreditinės, banko ar nuolaidų kortelės būtų tvarkingai sudėtos vienoje vietoje. Taigi, elegantiškos klasikinės ar sportinės piniginės? Štai koks klausimas iškyla neapsisprendusiems.

Taupome vietą

Ne paslaptis, kad dažnos moters rankinė primena Bermudų trikampį, kur dingsta daiktai, ypač tada, kai jų labiausiai reikia. Todėl visai nenuostabu, kad dailiosios lyties atstovės mieliau renkasi dideles ir masyvias pinigines. Ir ne tik dėl to, kad šiuo metu jos madingos, bet tokią piniginę gerokai lengviau rasti didžiulės rankinės dugne. Tačiau ne visi mėgsta su savimi nešiotis papildomą svorį ir svarbiausius daiktus – piniginę, raktus ir mobilųjį telefoną, laiko kišenėse. Jei esate vienas iš tokių žmonių, sportinės piniginės neabejotinai tampa gerokai pranašesnės už klasikines. Jos neužima daug vietos ir lengvai telpa į kišenę.

Kita vertus, nepaisant savo nedidelio dydžio, yra pakankamai talpios, turi daug vidinių kišenių, kuriose sutalpinsite visas korteles, stambius pinigus tvarkingai atskirsite nuo smulkiųjų ir tikrai joje nepasiklysite. Be to, šios piniginės patvarios ir lengvai prižiūrimos, nes daugelį iš jų galima skalbti skalbimo mašinoje.

Savita stiliaus detalė

Sportinės piniginės pasižymi originaliu, nevaržomu stiliumi. Šiandien galima rinkoje galima rasti nuo „grafiti“ stiliumi išmargintų, firminiais prekių ženklais dekoruotų iki odinių piniginių. Taigi, jų pasirinkimas toks platus, kad net išrankiausia asmenybė atras tai, kas labiausiai tinka ir patinka būtent jam.

Juk piniginė kaip daugelis kitų aprangos ir stiliaus detalių gali padėti jums atskleisti savo asmenybę. Tarkim, jaunatvišku maksimalizmu trykštantiems žmonėms visada puikiai tiks ryškios, originaliais piešiniais margintos piniginės. O kiek santūresniems puikus pasirinkimas – tamsesnės, odinės ir mažai dekoruotos piniginės. Beje, šios piniginės nėra griežtai skirstomos į moteriškas ar vyriškas. Viskas priklauso nuo to, kas jums „arčiau širdies“ ir gražiau atrodo.

Taigi, sportinės piniginės – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina papildomą vietą kišenėse, mėgsta išsiskirti ir nenori išleisti krūvos pinigų klasikinei odinei piniginei. Tiesiog, gražu, jaunatviška ir žavu. O ir įsigyti jas galima tiesiog internetu (pavyzdžiui, iš Varle.lt interneto parduotuvės).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *