Įdomūs Rygos kampeliai

kelione-rygaĮ Latvijos sostinę Rygą vykstama ne tik iš Vilniaus ar Kauno. Populiarus ir Panevėžys Ryga maršrutas. Kasdien tarptautiniai autobusai vyksta į Rygą, kuri garsėja kaip didžiausias Baltijos šalių miestas. Be to, jis yra svarbiausias šalies turistinis centras. Čia gausu istorinių ir architektūrinių pastatų bei paminklų. Muziejai, parkai ir kitos gražios miesto vietos ištisus metus laukia lankytojų.

Atvykus į Rygą galima apsilankyti ir tokiose vietose, kurios įtrauktos į daugelio lankytinų objektų sąrašus, tačiau ne visi apie juos kalba. Pavyzdžiui, Centrinis Rygos turgus yra labai populiari vieta turistams. Tai juk viena iš didžiausių visos Europos prekybos vietų. Šis turgus sudarytas iš pagrindinių keturių paviljonų. Pastatas buvo pastatytas 1930 metais ir iki šiol išlieka pirmaujančiose prekybos pozicijose.

Vykstant maršrutu Panevėžys Ryga autobusu garantuojate sau greitą ir pigią kelionę, o štai ką pamatyti Rygoje turite sugalvoti Jūs pats. Ieškokite informacijos internete ar klausinėkite pažįstamų, galbūt jie patars kur galima apsilankyti atvykus į Latvijos sostinę. Turėdami lankytinų objektų sąrašą galėsite ramiai keliauti, žinodami, kad viską pamatysite.

Ar lankėtės buržuaziniame kvartale? Jeigu ne, tai turbūt Jums kyla klausimas ar jis tikrai yra Rygoje. Einant Elizabetes ir Marijas gatvių sankirta pamatysite Begra Bazar kvartalą. Iš pradžių galima pagalvoti, kad tai labai slapta vieta, tačiau iš žmonių skaičiaus greitai suprasite kokia tai populiari vieta. Ji yra vidiniuose kiemuose. Tokia atmosfera ir aplinka primena itališkuosius miestelius. Čia rasite jaukias kavines, restoranus ir barus. Taip pat įvairiausias parduotuvėles. Antrąjį ir ketvirtąjį mėnesio šeštadienį Begra Bazar kvartale vyksta Eko mugės. Tuo metu galima paskanauti ir įsigyti Latvijos ekologiškų produktų ir prekių.

Norite apsilankyti gyvybingoje Rygos dalyje? Kalnciema kvartalas – viena iš populiarių lankytinų vietų Latvijos sostinėje. Šiltuoju metų laiku čia geriausia lankytis ketvirtadieniais, o žiemą – šeštadieniais. Tomis dienomis čia vyksta įdomiausi renginiai ir šventės: koncertai, kino filmų pristatymai, teminės mugės. Tai vieta į kurią mielai renkasi šeimos su vaikais. Tad jeigu turite mažųjų šeimos narių, tai žinokite, kad Kalnciema kvartale jiems organizuojamos išskirtinės šventės ir renginiai.

Visi Panevėžys Ryga tarptautiniai autobusai yra puikus pasirinkimas kelionei į kaimyninę šalį. Ji netoli, todėl kelionė neprailgs. Kelionė truks tik apie 2–3 valandas. Latvijos sostinėje tiek daug dar nematytų gražių ir įdomių vietų, kurių neįmanoma aplankyti vienos kelionės metu. Mėgaukitės kiekviena akimirka!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *