Paskolos internetu ir mitai apie jas

paskola-internetu-logoNedidelės paskolos internetu vis dažniau tampa kreditavimo įmonių pagrindine veikla. Internetas šiandien gyventojams suteikia puikias galimybes būti nuolat pasiekiamiems bei greitai ir patogiai gauti visas paslaugas ir prekes. Nedidelė paskola – ne išimtis. Visgi, pasirodžius pirmiesiems pasiūlymams gauti paskolą internetu kilo nemažai diskusijų dėl patikimumo bei kokybės. Todėl mažųjų kreditavimo įmonių bendrovių atstovai turi nuolat argumentuoti ir neigti visuomenėje sklandančius mitus apie tokias paskolas.

1. Paskolos internetu suteikiamos bet kam. Dažniausiai šis mitas priverčia susimąstyti ne tik tuos, kurie bijo, kad internete Jūsų vardu gali paskolą paimti kitas žmogus, bet ir kalbant apie nepilnamečių galimybę pasiskolinti šiuo patogiu būdu. Kreditavimo įmonės teigia, jog dėl to nerimauti nereikėtų, mat norint gauti paskolą internetu reikia užpildyti registracijos anketą, kurioje privalote pateikti savo asmens duomenis. Manote, jog už Jus gali pasirašyti bet kas? Kad patvirtintumėte savo registraciją dažniausiai turite pervesti simbolinį mokestį į bendrovės sąskaitą, taigi taip patvirtinate savo vardą ir pavardę, kuriuos bendrovė mato prie Jūsų banko sąskaitos savininko duomenų.

2. Internete tik trumpalaikės paskolos. Jei manote, jog internetu galite pasiskolinti tik simbolinę sumą pinigų, iš tiesų taip nėra. Daugelis bendrovių, kaip pvz., www.minipaskola.lt, teikiančių ir mini ir didesnes paskolas, leidžia pasiskolinti internetu įvairaus dydžio sumas. Minėtame tinklapyje galite greitai ir paprastai pasiskolinti ne tik simbolinę kelių šimtų sumą, bet ir kelių tūkstančių paskolą ilgesniam laikotarpiui.

3. Sąlygos nepalankios klientams. Dažnai teigiama, jog imant paskolą internetu, teks ne tik mokėti didžiules palūkanas, bet ir prisitaikyti prie kitokių nepalankių sąlygų. Tačiau iš tiesų, paskolos internetu suteikiamos su tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir atvykus į kreditavimo įmonės filialą. Dar geriau, sudarius sutartį internete net galite vėliau pakeisti jos sąlygas, jei tokią galimybę bendrovė iš viso suteikia. Pvz., sukakus terminui, kuomet reikia ginti visą paskolą, internetu galite prasitęsti grąžinimo laiką. Tai užtruks vos keletą minučių.

4. Nėra reikalingos informacijos. Dažnai į kreditavimo bendrovių filialus žmonės keliauja tam, kad galėtų pasikonsultuoti su specialistu. Kai kurie galvoja, jog internete tam nėra galimybių. Iš tiesų prieš imant paskolą internetu, Jūs taip pat galite pasitarti su įmonės konsultantu. Daugelyje puslapių yra elektroninio pašto adresas arba telefono numeris žmogaus, kuris mielai atsakys Jums į visus rūpimus klausimus. Be kita ko, dažniausiai internete net yra specialios paskolų skaičiuoklės, kurios padės pasižiūrėti, kokią paskolą Jums patogiau imti, kokios būtų grąžinimo sumos ir palūkanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *